ANA SAYFA
DEKORATİF BETON ve BASKI KALIPLARI
FLEX C MENT SİSTEMLERİ
FLEX C MENT GALERİ
FLEX C MENT UYGULAMA
FLEX C MENT EĞİTİMİ
FLEX C MENT TEKNİK BİLGİLER
FLEX-C-MENT RENK SKALASI
FLEX-C-MENT RENK REÇETELERİ
CLUSTER STONE
CLUSTER STONE URETIMI
CLUSTER STONE RESIMLERI
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
 
 
Trke England France Germany Saudi Arabia Italy
Russian Egypt Kuwait Spain Japan
Jordan Austria Polish
 
designed by cocey

2014 YILI FLEX-C-MENT UYGULAMA SEMİNERLERİ

16-18 Temmuz 2014 / 20-22 Ağustos 2014 

Yer : Maltepe / İstanbul    

Flex-C-Ment ile ilgili sorularınız için:
0533 516 50 74  -  0216 457 80 47

YENI WEB SITEMIZI ZIYARET EDIN

 www.flex-c-ment.com.tr

E-KATALOG - FLEX C MENT E-KATALOG - BASKI BETON KALIPLARI

 


Doğal Taş Görünümlü Dekoratif Kaplama Sistemi  Flex-C-Ment,  iç ve dış duvarlara 3 boyutlu doğal taş ve tuğla görünümü kazandıran çimento bazlı bir karışımdır. Tek uygulamada 2-2,5 cm’ye varan kalınlıkta, var olan yüzeylere tatbik edilebilir. Duvarlar, zeminler, şömine ve merdivenler, kaldırım taşı, kemer ve kolonlar, patika yollar, kaldırımlar, kaplama taşları gibi yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca tuğla kaplama, tuğla döşeme, tuğla duvar, taş döşeme veya taş duvar kaplaması kullanmak için ideal bir üründür. 

Flex-C-Ment ürünleri, dekoratif beton üzerine baskı ve benzeri ürünler ile karşılaştırıldığında minimum hazırlık gerektiren hem düşey hem de yatay kaplama sistemleri içerir. Kumlama, asitleme, kazıma gibi ön hazırlıkları büyük ölçüde azaltır. Zemin kaplama sistemi olarak var olan zemin kaplama sistemleri arasında avantajlı bir yeri vardır.

Peyzaj firmaları için kaçırılmaz bir ürün olan Flex-c-ment, peyzaj sistemleri arasında işi kolaylaştıran ve hızlandıran bir üründür. Peyzaj firmalarının bahçe duvarı, istinat duvarları, şömine taşı işlerinde ve yer kaplama sistemleri gibi uygulamaları için özellikle tercih edilmektedir.

Ayrıca villa projeleri için de estetik ve dayanıklılık nitelikleri önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Niçin Flex-C-Ment?

Flex-C-Ment doğal taş, kültür taşı ve benzeri malzemelere göre daha düşük işçilik maliyetlidir. Hafifliği, yalıtıma katkısı, ateşe dayanıklılık gibi özelliklere sahip olmanın yanında isteğe uygun desen ve renklendirme özelliği ile mükemmel doğal görünüm sağlar ve su geçirmezlik özellikleri açısından da üstünlük gösterir.

Flex-C-Ment mevcut dekora uyum sağlar. Renk kombinasyonları kişisel tercihlere göre yaratılır.

Flex-C-Ment duvar kaplama ve zemin kaplama sistemleri var olan yüzeye uygulanır. Bu yüzey beton,osb, seramik, alçıpan, kopük veya ahşap olabilir. Kolay uygulama ve çalışabilirlik, sistemimizin önemli özelliklerinden biridir. Uygulama sonrasında hafif beton sınıfında doğal taş görünümlü yüzeylerin oluşumu sağlanır. Kullanılan polimer katkılar ve özel elyaf takfiyeleri,çatlama riskini minimize eder ve yıllarca görünümünü korur. Flex-C-Ment, kaldırım taşı, kaplama taşları, karo döşeme, mantolama, parke taşı, kilit taşları, mantolama sistemleri gibi ürünleri arayan müteahhit  ve mimarlar tarafından kullanılabilecek yeni ve değişik özellikler sunar.
Flex-C-Ment sistemleri, 35 yılı aşkın bir süredir 30'dan fazla ülkede sertifikalı uygulamacılar tarafından seçkin projelerde uygulanmaktadır.

 

 

 

Click here to contact us now via email

Phone: 0090-2164578047